kerkoj

Kërkohet me qera nga: gazmend 08 Gsh 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
kerkoj nje banes me qera me qmime te volitshme ose me marrveshje te jet 2 dhomshe 1 banjo etj nr njoftim nr gazmend brahimi 045438567 dhe i babit mus brahimi 044660538
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim