Kerkoj shtepi me qera ne Gjakove

Kërkohet me qera nga: Shpresa 30 Dhj 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pershendetje, jam e interesuar per nje shtepi me qera ne Gjakove. Pjeset e preferuara: afer stacionit te autobuseve, afer Gjykates. Mundesisht te jete e pa mobiluar, te kete oborr, 2 banjo, kuzhine, si dhe 4-5 dhoma gjumi. Shtepia nevoitet per qerdhe, ndersa qmimi i preferueshem eshte jo me shume se 300 euro. Faleminderit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim