Kerkoj shtepi me qera ne Gjakove

Kërkohet me qera nga: Shtepi 05 Mar 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Jam qytetar i Gjakoves i interesuar per nje shtepi
( me oborr) me qera . Shtepia mund te jete edhe e vjeter dhe nuk nevojiten mobiljet . Preferuar Blloku i Ri ose Qarshia vjeter . Per detajet tjera mund te na kontaktoni ne numrin 049-805629.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim