Kerkojm banes modeste ne Gjilan

Kërkohet me qera nga: Sokol 27 Tet 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Jemi nje qift dhe na duhet nje banes gasonjere ose dy dhomshe ne Gjilan mudesisht banesa te jet e re .
Faleminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim