kerkoj banes me qira

Kërkohet me qera nga: Ardi 15 Nën 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
kerkoj banes ne Gjilan dy dhomshe e mobiluar mundsisht dhe me koh te gjat dhe jo ne qender. per 6 muj pagesen meniher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim