Kerkoj toke me qera mbi 10 hektar

Kërkohet me qera nga: Bujku 21 Nën 02:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kerkoj toke bujqesore me qera ne rajonin e gjilanit, kamenic viti rrethin te gjilanit jam I interesuar per tok mbi 10 hektar me qmim te arsyeshem dhe me dokumenta ne rregull,
jam I gatshem me bo kontrat qiramarrje te noteri dhe qdo gje me qen korrekte mund te kontaktojm ne ne e-mail ose nr telefonit 04 44 88 93 55
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim