Kerkoj shtepi me qera ne Kacanik

Kërkohet me qera nga: vlora 12 Dhj 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Me Urgjence :

Kerkojë nje shtepi me qera ne Kacanik, deri ka korriku apo gushti ndoshta edhe pake me shume ,
mundesisht cmimi i qeras te jet deri ne 100 euro
Pagesa do te beher me rregull sidhe shpenzimet lidhur me rrymen ujin dhe Mbeturinat. Faleminderit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim