Kerkoj banese me qera ne Kline

Kërkohet me qera nga: Profesor 24 Tet 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Jam nje i punesuar ne Kline dhe kerkoj banese apo shtepi me qera.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim