KERKOJ BANESE ME QIRA PER NJE MUAJ

Kërkohet me qera nga: Rafeti 06 Mar 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kerkoj banese me qira per nje muaj nga data 01.08 deri 01.09, mundesisht diku ne qender te qytetit dhe e mobiluar. Banesa kerkohet per nje qift nga jashte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim