Kerkoj banese me qera ne Mitrovice

Kërkohet me qera nga: Hamdi 26 Dhj 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kerkoj banese me qera mbarresishte me dhome dite dhe gjumi me banim te gjate e jnese eshte e mundur me mobile.
Jam i vetem nuk pij raki as s sjell zhurma aty dua qetesi dhe respekt
Thirr ne viber nr Suedez 0046762636257 ose ne te Kosoves 049630558
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim