kerkoj urgjent banes me qire

Kërkohet me qera nga: fatmir 29 Shk 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kerkoj banes me qire te jet nje dhom gjumi dhe kuzhin me sallon . munsia ime deri 80 euro per te paguar qire jam familjar 4 anatr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim