Kerkoj Vendbanim Pa qira ne Mitrovic edhe e ruaj..

Kërkohet me qera nga: Loni 01 Tet 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kerkoj banes apo shtepi pa Qira ne mitrovic,edhe e shfrytzoj vendbanimin edhe jav ruaj shtepin si psh kta qe jan jasht vendit dhe nuk ka kush te perkujdeset per shtepin e tyre nese ka te interesuar tme lajmrojn ne nr 049 -525-501 jam familjar kam dy femij.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim