Kerkoj urgjent shtepi me Qira

Kërkohet me qera nga: fatmir 07 Mar 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kerkoj urgjent shtepi me qera nje kat tjet nje dhom gjumi si dhe sallon kuzhin .. Jam familjar 4 antar . Urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim