kerkoj shtepi me qera ne mitrovic

Kërkohet me qera nga: vu 18 Sht 00:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Qendrimi osht i gjat me shum se 4-5 vite dhe kerkohet nje qmim i volitshum kerkohet shtpi familjare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim