Cimere

Kërkohet me qera nga: cimere 17 Nën 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kerkojme bashkebanuese femer ne pej banesa gjendet ne korz kushtet e volitshme dhe qmim te arsyeshem na kontaktoni ne numrin +37745646456 faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim