Kërkoj banesë me qera

Kërkohet me qera nga: Tahir 28 Nën 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kërkoj banesë me qera për familjar me afat të gjatë dhe me çmim të volitshëm. Përparësi kanë lagjet fidanishtë dhe asllaqeshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim