Kerkoj banes me qira ne peje

Kërkohet me qera nga: Norik 03 Jan 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kerkorj banes me qira ne Peje per QIFT .
Preferoj banes njedhomeshe apo gasonierk ose kat shtepie me hymje te veqant . Dhe po ashtu te jet komode te jet e pajisur me gjitha gjerat e nevojshme elementare ...
Cmimi sipas marveshjes...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim