Kerkoj banes me qira per QIFT , Peje.

Kërkohet me qera nga: Anonim 19 Jan 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kerkoj banes me qira per qift , mund te jete njedhomeshe ose kat shtepie.
Preferoj te jet komode per jetes dhe ti ket te gjitha paisjet e nevojshme per jetes...
Me kontaktoni sa me shpejt...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim