Kerkoj banes ne qira ne peje

Kërkohet me qera nga: Anonim 09 Jan 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kerjkoj banes (nje dhomeshe ose gasonierk ose kat shtepie) me qira ne peje per QIFT , preferoj te jet komode dhe e pershtatshme per banim ti ket te gjitha paisjet e nevojshme.!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim