Kerkojm banes apo shtepi me qera

Kërkohet me qera nga: A & B 25 Nën 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Jemi qift dhe kerkojm banes apo shtepi me qera ne Peje. Banesa apo shtepia duhet te jete e mobiluar.Na kontaktoni ne numrat e telefonit 045 500717 , 044 151196 ose ne 044 780480.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim