Nga Diaspora kerkoj banes Peje

Kërkohet me qera nga: Agroni 14 Pri 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Jemi 2.pleq nga suedia kerkojm Banes me qira 1 deri 2 dhoma.per 2 muaj .mai dhe qeshore banesa te jete e re.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim