kerkoj shtepi me qera

Kërkohet me qera nga: florina 29 Jan 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Jam e interesuar per shtepi me qera, shtepia duhet te kete oborr dhe te jete ne qztetin e pejes.

faliminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim