Kerkoj Lokal me qira

Shpallja e kompanisë. Kërkohet me qera nga: Partners . PR 29 Shk 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Kerkoj Lokal prej 160 m2 per depo barnash ne Prishtine .
lokali duhet te jet i perfunduar komplet dhe te ket hapsir per zyre MRENDA PREJ 20M2 ., banjo .
QMIMI 350 EURO DERI NE 400 EURO KONTRATA 1 VJEQARE ME MUNDESI VAZHDIMI
Lokacioni . PRISHTINE POZITA SESHT ME RENDESI
KONTAKTI + 377 44 233 531 DHE +386 49 233 531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim