Kerkoj lokal ish butik me qira

Kërkohet me qera nga: valton 31 Tet 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Kerkojme lokal prej 80 deri ne 120 m2 mundesith qe eshte i paisur me rafte dhe qe ka qene butik.
Ju lutem derogni foton dhe qmimin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim