Kerkoj lokal me qera

Kërkohet me qera nga: Oltion R 09 Tet 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Kerkoj lokal per biznes rreth 100 m^2. Lokali duhet te jete ne katin perdhese, dhe mundesisht 3 hyrje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim