KERKOJ LOKAL ME QERA NE PRISHTINE

Kërkohet me qera nga: ERMIRA 30 Gsh 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
kerkoj lokal me qera ne prishtine,te jete i pershtatshem per butik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim