KERKOJ ME QERA HAPSIRE AFARISTE NE PRISHITNE

Kërkohet me qera nga: luli 20 Tet 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
KERKOJ ME QERA HAPSIRE AFARISTE NE PRISHITNE PER AGJENSION TURISTIK 150 DERI 250 EURO MUND TE PAGUAJ.
TEL 044253409
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim