Kerkoj Lokal me Qira per Pharmaci

Kërkohet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 10 Jan 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Kerkoj Lokal me Qira ne Prishtine

Lokali kerkohet per Pharmaci ( Barnatore )

SiperfaqeL 50 m2

Lokali duhet te ket Flet Poseduese

Lokali kerkohet ne vend te frekuentum

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim