Kerkoj Lokal me qira ne Prishtine

Kërkohet me qera nga: arber Dje 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Kerkoj Zyre me qira ne lokacion ne qender deri tek komuna (qe ka qarkullim ) kontrata behet per 5 vite,
20-25 m2
Kontakt 045 641 794 dhe 045 878777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim