Kerkoj lokal me qera

Kërkohet me qera nga: Ermira 30 Gsh 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Kerkoj lokal me qera, te jet i parshtatshem per butik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim