Kerkojme Lokal me qira ne Prishtine

Kërkohet me qera nga: arber Sot 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Kërkojmë objekte dhe lokale afariste për qera në:
-Qendër
-Qyteza Pejton
-Lakrishtë, me sipërfaqe prej 500m2 deri 2000m2.

Kontakt_Viber_Arberi

044 124 677 & 045 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim