Lokal me qera ne Prishtine

Kërkohet me qera nga: Erzen 15 Gsh 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Gjendet te markagjit te pazari i pemve
3x4 = 12 metra katror
Qmimi 170 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim