KERKOJ LOKAL ME QIRA 250m2

Kërkohet me qera nga: Fidan 03 Shk 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Kerkoj lokal me qira ne Prishtina 200-250 m2, i renovuar, me parking, nxemje... pagesa deri ne 500 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim