kerkoj lokal me qera per Auto servis

Kërkohet me qera nga: Besnik 18 Dhj 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
kerkoj lokan n prishtin per auto servis lokali duhet t ket rrym uj dhe naltsi minimn 3metra viberi +37745538267
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim