KERKOJ ME QERA HAPSIRE AFARISTE NE PRISHITNE

Kërkohet me qera nga: Miftar 31 Tet 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
KERKOJ HAPSIRE AFARISTE PER AFAT TE GJATE KOHORE, NE PRISHTINE, PREFEROHET NE QENDER POR EDHE NE LAGJET RRETH QENDRES.

PER ME SHUME KONTAKTONI AGJENSIONIN PROFERSIONAL PER PATUNDSHMERI "M.M Prishtina" ME SHPEJTESI DHE KORREKTESI KRYEJM SHERBIME PER JU.

NUMRAT E TELEFONIT: 044/799-348
049/224-524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim