Kerkoj Banese me qira ne Emshir

Kërkohet me qera nga: arber Sot 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kërkoj banesë URGJENT me qera lagjen Emshir banesa duhet te jete e mobilume me madhësi 50 – 90m2 dhe te jetë me këtë renditje
• Salloni
• Kuzhina
• 1 ose 2 dhoma te gjumit
• banjo
• terasen
te jete mire e mobiluar
• Çmimi duhet të jetë nga 200 deri 400 euro

Kontakt & Viber
045/641-794 & 045 19 00 19

arberani@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim