(QIRA) BANESE APO SHTEPI PER QERDHE TE FEMIJEVE

Kërkohet me qera nga: arber Sot 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj URGJENTTT banes apo shtepi per qerdhe te femijeve , t e jete me oborr si dhe kontrata te jete afatgjate
Ofertat me pershkrim te shkurter mi dergoni me email:arberani@hotmail.com
Kontakt_Arberi ose Viber

045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim