(QIRA) KERKOJ BANESE GJYSME TE MOBILUAR

Kërkohet me qera nga: arber Dje 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj Banese gjysme te mobiluar , nuk prish pune lagjja, por vetem duhet te kete Kuzhinen e rregulluar dhe Banjon,
Ofertat mund edhe e me dergoni ne email adresen :
arberani@hotmail.com

Kontakt_Viber_Whatss Up
Arberi
045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim