(QIRA) Kerkoj banes ne Lagjen Dardania

Kërkohet me qera nga: arber Sot 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kekoj banes me qira ne lagjen Dardania, banesa te jete 60-80 metra , te posedoje :
2 dhoma gjumi , sallon, kuzhin, banjo , teras.
Te mobiluar

Te interesuarit munde te na kontaktojne dhe dergojne foto ne email:
flatrakrasniqi@hotmail.com dhe tel & Viber
045/19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim