(QIRA) URGJENT URGJENT Kerkoj Banese ne AKTASH

Kërkohet me qera nga: arber 11 Pri 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkon banesa me qera per familjare ne keto lagje- te preferuara me qmim te arsyeshem::
-Te Sllovenia Sporti,
-Aktash
-Te Xhambazt
-Lagjen Mati 1
-Tophane
Banesat duhet te jene te mobilume dhe me kete renditje:
1.Sallon + Kuzhine
2.Nje dhom te gjumit
3.Banjo
4.Ballkon

045/64 17 94
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim