BAnes Dhome me qera

Kërkohet me qera nga: Afrin 03 Sht 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
kerkoj banes ose Dhome me qera Jame nje person dhe me nevoitet vetem per muajin shtator
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim