Banesë me qira në Prishtinë "Rruga B"

Kërkohet me qera nga: Fisnik 19 Pri 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Marrim banesë me qira (për zyre) në Prishtinë, "rruga B". Banesa duhet të jetë mbi 80m2 apo më shumë dhe jo me larte se kati 3.

Ju lutem na kontaktoni vetem nese i plotësoni kushtet e lartcekura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim