Banes me qera te rrethi i spitalit

Kërkohet me qera nga: rilind 05 Gsh 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera e cila gjindet te Banesat e Arabve,afer rrethit te spitalit.Banesa ka 80m2,ka sallon me kuzhin,2 dhoma te fjetjes,banjo,koridor dhe 2 ballkone.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim