Banes me qera

Kërkohet me qera nga: Arben 18 Gsh 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoje banes me qera per familjar, lagjet e preferuara, Ulpiana, Bregu i Diellit, Lagjia e spitalit, Mati1 dhe Kalabria, kontakti ne viber +37744798849, çmimi te jete i arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim