Banes me qera

Kërkohet me qera nga: Shkumbin Halili 19 Tet 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banes me qera per qift ne lagjet: mati1, lagjja e spitalit dhe bregu i diellit.
Qmimi120-150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim