Banes me qira

Kërkohet me qera nga: Genta 26 Jan 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkojm banes me qira urgjentisht jemi 5 shoqe me qmim 250 euro mundsisht tjet nqender dikund, nulpian, mbrapa teatrit,sante,qaf te ket ni dhom sallon,ndamas me kuzhin dhe gjanat etjera elementare na duhet per 1shkurt mendojm per koh tgjat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim