Banese me qera nMati 1

Kërkohet me qera nga: Fidan Hasani 05 Pri 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera per familje ose qift ku banesa ka 70m2 posedon sallonin+kuzhinen,dy
Dhoma,banjo dhe terrac gjithashtu edhe hapsirp per parking.. Nr:kontaktues: 049/666/398 qmimi:250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim