Banese me qera

Kërkohet me qera nga: Tomori 02 Sht 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkojm banese me qera afer shkolles fillore''Xhemajl Mustafa'', mundesisht te kete sallon me kuzhine dhe nje dhome te fjetjes, kerkohet per familjarë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim