Banese me qira per qift

Kërkohet me qera nga: Genti 01 Tet 05:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj garsionere ose banese me qira per qift
.Lagjet e preferuara : Mati 1 dhe Lagja e Spitalit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim