Banese ne Prishtine per muajin Prill- URGJENT

Kërkohet me qera nga: Aferdita 03 Pri 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banese me qera vetem per muajin prill mundesisht sa me ne qender dhe ti kete pajisjet elementare. Pagoj 300 euro. Per nje person. Flm!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim